Premiérové podujatie „Zelená výmena“ je úspešne za nami. V pondelok sme v areáli MŠ zhromaždili pekné množstvo sadeníc, ktoré aj pre nepriaznivé počasie čakali až do stredy na svojich nových majiteľov. Ponuka bola skutočne pestrá a každý si mohol vybrať. Podujatím sme chceli podporiť vzťah človeka k pôde a vlastnej bioprodukcii. Najmä mladé rodiny, aby nemali len bývanie na dedine, ale dokázali si na tom kúsku zeme pri dome vypestovať aj niečo zdravé, chutné a krásne pre seba a svoje deti. Už teraz sa tešíme na výpestky pre Jesennú výstavu z ich záhrad.
MŠ
